Sposób wyceny

Zapraszamy do skorzystania z automatycznej wyceny online lub bezpośredniego przesłania do nas modelu do ręcznej wyceny, załączając go w mailu lub przesyłając na serwer.

 

Tabelę dostępnych dla każdej technologii materiałów wraz z ich danymi technicznymi można znaleźć w zakładce materiały.

Wyceń online

Uwaga

Koszt wydruku jest liczony na podstawie cm3 dlatego jeżeli model wymaga wykorzystania dużej ilości podpór wycena końcowa może się różnić od pierwotnej, generowanej automatycznie. Kwoty podane w wycenie online są cenami brutto. W przypadku problemów z automatyczną wyceną modelu lub możliwością dokonania płatności przelewem albo gotówką przy odbiorze prosimy o przesłanie go do ręcznej wyceny za pomocą formularza lub jako załącznik na nasz adres mailowy.

Dostawa i metody płatności

Wykonane przez nas modele można odebrać osobiście w siedzibie firmy przy ul. Warszawskiej 63 w Łomiankach lub zamawiając wysyłkę za pomocą kuriera DPD (15 zł) albo do paczkomatu Inpost (9 zł). W przypadku przesłania modeli do ręcznej wyceny, możliwa jest tylko płatność tradycyjnym przelewem bankowym lub gotówką przy odbiorze osobistym.

Używamy plików cookie Więcej informacji

Aby strona mogła ładować się szybciej i zapamiętywać dane które wpisujesz do kontaktu z nami np. po przez chat online musimy używać plików cookie

Zamknij