Modelowanie 3D Twojego pomysłu

N

Masz pomysł w głowie i brak możliwości jego zrealizowania?

N

Potrzebujesz przenieść swoją koncepcję 2D w trójwymiar?

N

Masz gotowy projekt 3D ale chciałbyś wprowadzić w nim poprawki?

Modelowanie 3D
Modelowanie 3D

To wystarczy! Pomożemy Ci zaprojektować Twoje marzenia – modelowanie 3D to nasza specjalność!

Projektowanie 3D
Projektowanie 3D
Projektowanie 3D
Projektowanie 3D
N

Bazując na dokumentacji 2D, zdjęciach lub rzeczywistym obiekcie nasi projektanci są w stanie stworzyć model 3D w profesjonalnym oprogramowaniu CAD. Wykorzystując Komputerowe Wspomaganie Projektowania, modelowanie 3D jest możliwe niezależnie od stopnia skomplikowania samego projektu. Projektowanie 3D odbywa się od podstaw, w związku z czym okazuje się przydatne firmom działającym w różnych gałęziach przemysłu.

N

Oferujemy również poprawki w gotowych modelach i szkicach oraz dostosowanie ich pod druk 3D lub inne zastosowania w przemyśle. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem- jesteśmy więc w stanie wyłapać wszelkie błędy, jakie pojawiły się w danej koncepcji i dokonać odpowiednich korekt, aby modelowanie 3D przebiegało bezproblemowo, a efekt był satysfakcjonujący zarówno dla nas, jak i naszego klienta.

N

Każdy etap projektowania jest konsultowany z klientem tak, aby efekt końcowy był najdokładniejszym odwzorowaniem pierwotnego pomysłu. Za projektowanie 3D odpowiadają wykwalifikowani specjaliści, doskonale znający funkcje oraz możliwości oprogramowania CAD. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować zróżnicowane koncepcje i dostosowywać projekty w stu procentach do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Projektowanie 3D – dla kogo i w jakim celu?

Projektowanie i modelowanie 3D umożliwia przekształcanie różnych koncepcji znajdujących się na papierze w pełen trójwymiar. Dzięki temu daje ogromne możliwości różnym podmiotom w wielu dziedzinach życia – nie tylko w przemyśle, ale również medycynie, edukacji, a nawet branży filmowej. Nowoczesne oprogramowanie oraz urządzenia dają nam wielkie możliwości projektowania, modelowania i obróbki, w związku z czym jesteśmy w stanie podjąć się najbardziej skomplikowanych zleceń, działając przy tym szybko oraz skutecznie. Zapewniamy przy tym kompleksowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny.

Skontaktuj się z nami, a zrobimy wszystko, aby Ci pomóc!

Używamy plików cookie Więcej informacji

Aby strona mogła ładować się szybciej i zapamiętywać dane które wpisujesz do kontaktu z nami np. po przez chat online musimy używać plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz pod adresem: https://www.3dream.pl/wp-content/uploads/2021/02/Polityka-Prywatnosci.pdf

Zamknij